Güzel Sanatlar Akademisi

Kültür ve Sanat

2013 yılından itibaren çalışmalara başlayan Küçükçekmece Belediyesi Güzel Sanatlar Akademisi, dinamik, akademik ve sanatsal bir anlayışla yetişkin, çocuk ve gençlere yönelik eğitimlerin verildiği, ulusal ve uluslararası kültür sanat etkinliklerinin yapıldığı bir sanat okuludur.

ArtLAB

GSA ArtLAB etkinlikleri çocuk ve gençlerin eğlenceli bir ortamda hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını ortaya çıkararak, yaratıcılıklarını keşfetmelerini sağlamayı amaçlar.

Sanat odaklı bir atölye programı olan ArtLAB ile Küçükçekmeceli çocuk ve gençler, üretim sürecini keşfedip, çeşitli materyaller ile kendilerini ifade etmenin yollarını buluyor.

Etkinlikler katılımcılara yönelik yoğun bir öğrenme deneyimi sağlamak üzere tasarlanmış bir içeriğe sahiptir.Gençlere sanat yolu ile düşünme ve öğrenme deneyimi sağlamak üzere yapılandırılmış yenilikçi ve dinamik bir program içeriği sunulmakta.

Kültür Ve Sanat Etkinlikleri

GSA ulusal ve uluslararası konseptte tasarlanmış kültür sanat programları ile çağdaş sanat söyleşileri, akademik paneller, geleneksel sanat söyleşileri, workshop programları, tasarım atölyeleri ve birbirinden farklı etkinlikler ile sanatın merkezi olmaktadır.

Aylık Etkinlik Kitapçığımızı İncelemek İçin Tıklayınız!